(Za)GraMY Falami. Nowy rok – nowy projekt

23 sty 2024

W nowy rok wchodzimy z nową energią, a to wszystko dzięki wspaniałej grupie młodych ludzi, którzy podjęli wyzwanie i zdecydowali się na udział w projekcie „GraMY Falami” w ramach programu „Równać szanse 2023 Małe Granty”.

Nasza wspólna przygoda potrwa siedem miesięcy. To czas, w którym młodzież będzie poznawała tajemnice „cymatyki”. Zdobyte praktyki i obserwacje przydadzą się do stworzenia videoartu, który ma powstać na finał działań.

W projekcie chodzi o ODKRYWANIE RELACJI – zarówno tych pomiędzy światami dźwięku i materii, ale przede wszystkim o odkrywanie autentycznych relacji z samym sobą i otoczeniem. Chcemy z młodzieżą wyruszyć w niezwykłą podróż ku poznawaniu siebie, swoich mocnych (i słabszych) stron, odkrywanie zasobów własnych, ale także otoczenia i czerpania z nich.

Za nami dwa spotkania, podczas których postawiliśmy na integrację i wzajemne poznanie.

– Już wiemy że jesteśmy: odważni, ciekawi świata i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Jesteśmy gotowi do pomocy, wspierający, ale nie oceniający, jeszcze troszkę zagubieni, ale otwarci na robienie nowych (i fajnych) rzeczy. – podsumowała Sylwia Nowakowska, koordynatorka projektu.

– Teraz popracujemy nad relacjami między nami, to kluczowe bo nasz cel to relacja ze sztuką – dodał projektowy mentor Michał Gieniusz.


Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych działań.

fot. Wojciech Panow Fotografia/Filmy


Projekt „GraMy Falami” jest realizowany w ramach Programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Fundację Civis Polonus


czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Skip to content