“Z klasyką przez Polskę” – relacja fotograficzna z wydarzenia

26 paź 2022

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne – wspaniały koncert z muzyką Fryderyka Chopina i Karola Szymanowskiego pt. Dwóchgłos. Na scenie Michał Pepol – wiolonczela oraz Bartek Wąsik – fortepian.

Koncert odbył się z ramach cyklu „Z klasyką przez Polskę”. To projekt Polskiego Impresariatu Muzycznego realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego i pod jego patronatem. Koncert otworzył pomysłodawca projektu Pan Marcin Rudziński.

Sokólski Ośrodek Kultury dedykował go tym, z którymi współpracuje na co dzień. Chciał wyróżnić swoich: partnerów, przyjaciół, sympatyków, sponsorów, darczyńców, mocodawców. To właśnie od tych osób w dużym stopniu zależy jaka będzie kultura w Sokółce. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i za udział w koncercie.

Wśród gości wydarzenia byli:

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Wiceburmistrz Adam Kowalczuk, Wiceburmistrz Adam Juchnik, radni Rady Miejskiej w Sokółce, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele, przedstawiciele sokólskiego biznesu – właściciele i pracownicy firm, przedstawiciele stowarzyszeń i różnych grup społecznych, stali bywalcy naszych wydarzeń, uczestnicy projektów, sympatycy i przyjaciele.

Zdjęcia Wojtek Panow: