Wakacyjne Show i koncert Stefano Terrazzino w Sokółce

31 sie 2022

Włoski tancerz i piosenkarz Stefano Terrazzino wykonał wspaniały koncert dla Sokółczan. W piątek 26 sierpnia pod kinem Sokół odbyło się wspaniałe wakacyjne show. W programie popołudnia znalazły się atrakcje dla najmłodszych oraz koncerty. Maluchy nie tylko mogły poskakać na dmuchańcach, ale także wykonały wielkie malowidło na kartonie. W ruch poszły farby nakładane palcami a nawet całymi dłońmi! Kolorowe balony zmieniały się w wymarzone smoki, księżniczki czy szpady.

            Podczas części koncertowej na scenie zaprezentowały się dzieci, które podczas wakacji brały udział w warsztatach wokalnych. Z instruktorami Michałem Gieniuszem i Wojtkiem panowem mali wokaliści przygotowali przebój z repertuaru Sanah, opracowali piosenkę, w studio nagrali i teledysk. Podczas koncertu wystąpili na żywo i zebrali gromkie brawa.

Druga część koncertu to występ Amatorskiego Zespołu Ambitnych Ludzi i Sprawa Zamknięta. Tak brzmi cała nazwa grupy AZALiSZ działającej w Sokólskim Ośrodku Kultury pod okiem instruktora Pauliny Oseńko. Tym razem zespół wszedł na scenie w towarzystwie misiów, pluszaków i zabawek. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w repertuarze znalazły się dziecięce przeboje, w dużej części znane z Akademii Pana Kleksa. Tytuł programu brzmiał ”Witajcie w naszej bajce”. Doskonale zilustrowane dźwiękiem, ruchem i wyreżyserowane przeboje tj. „Kaczka dziwaczka” czy „Na wyspach Bergamutach” cieszyły i dzieci, i dorosłych, którzy uśmiechali się i ochoczom podśpiewywali odszukiwane w pamięci piosenki z dziecięcych lat.

            Finał wakacyjnego show to koncert Stefano Terrazzino. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć polską publiczność do kultury włoskiej zaprezentował największe, popularne, znane i lubiane piosenki takie jak „Volare”, „Azzuro” czy „Mambo Italiano” . Artysta do wspólnej zabawy zapraszał też publiczność. Niektorzy mogli pośpiewać razem z nim, zatańczyć czy pokołysać się. Wszystkich bawiły piosenki z animacjami, którym towarzyszył prosty refren. Cała publiczność wkręcała się w te zabawy.

            Występ Stefano wzbogacała i upiększała doskonała tancerka Paulina Biernat. Jej pokazy taneczne emanowały lekkością, powabnością i z pewnością wysokim profesjonalizmem.

Tego dnia scena w centrum Sokółki emanowała nie tylko blaskiem świateł i dekoracji ale przede wszystkim doskonała energią, muzyką i dobrymi emocjami płynącymi ze wspólnej zabawy. Wakacje zakończyło wielkie show, na które zaprosił Sokólski Ośrodek Kultury oraz Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Skip to content