Ferie zimowe z SOK: spektakl dla dzieci “Prastara książnica – skarb i tajemnica”, 2 lutego, godz. 15:30

22 sty 2022

Teatr “MASKA” zaprezentuje dla Państwa w Kinie “Sokół” w Sokółce wspaniałą bajkę, pokazującą jak ważne jest czytanie książek, oraz świadome i mądre korzystanie z internetu. Zapraszamy na spektakl dla dzieci 2 lutego (środa) o godz. 15:30.

“PRASTARA KSIĄŻNICA- SKARB I TAJEMNCA”- to opowieść o przygodach piratki Kiry, która dzięki podróżom zaspakaja swoją ciekawość świata. W telefonie ustala plan wycieczek i z determinacją płynie na swoim statku do celu. Pewnego dnia dociera do zaginionej wyspy, na której podobno ukryty jest skarb. Kiedy szczęśliwa próbuje otworzyć swoją internetowa mapę, okazuje się, że na wyspie nie ma…. WiFi!!? Co teraz zrobić i jak sobie poradzić? Jak rozpalić ognisko? Jak rozbić obóz? Na te pytania dotąd odpowiadał Kirze internet. Teraz musi radzić sobie. Jak zakończy się ta wyprawa możecie przekonać się sami, zapraszamy.

Wstęp wolny.

Wejściówki do odebrania w kasie Kina “Sokół” od 28.01.2022 w godz.15.00-19.00

PONIŻEJ KILKA WAŻNYCH INFORACJI O ZASADACH BEZPIECZEŃSTWA:

Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu RP od 15 grudnia 2021 r. limit miejsc na wydarzeniach SOK wynosi 30%. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych, ozdrowieńców i osób posiadających aktualny negatywny wynik testu na obecność wirusa.

Obowiązki osoby posługującej się biletem dla osoby zaszczepionej.
Osoba posługująca się biletem/wejściówką , wchodząc na wydarzenie, na które wpuszczono już 30%, jest zobowiązana dobrowolnie okazać zaświadczenie o zaszczepieniu, ozdrowieniu lub negatywnym wyniku testu w formie papierowej lub QR. Okazanie powyższych dokumentów jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Sprawdzane dane nie będą przez Sokólski Ośrodek Kultury utrwalane, przechowywane ani przetwarzane w jakikolwiek sposób.