Młoda ekipa „budzików kultury” zebrana – ale można jeszcze dołączyć!*

2 sie 2023

Ruszyliśmy z warsztatami „ART na STREET’cie” pod szyldem programu „WYbudźcie kulturę!” PIK-u. Na pierwszym spotkaniu (29 lipca) była szansa na wzajemne poznanie się i autoprezentację.

Nasi projektowi mentorzy z kolektywu muzyczno-artystycznego HURMA opowiedzieli z pasją o swoich pasjach, pokazali dotychczasowy dorobek i przedstawili wizję przyszłych warsztatów.

Z kolei młodzi uczestnicy projektu /Katarzyna, Magda, Monika, Natalia, Ola, Michał, Damian, Dawid, Filip, Jan, Kamil i Karol/ podzielili się swoimi oczekiwaniami odnośnie wspólnych działań.

Na warsztat trafi sztuka tworzenia graffiti (Jacek Minkiewicz), krótkich form wizualnych (Wojtek Panow), produkcji dźwięków (Michał Gieniusz) i pisania tekstów (Marcin Dębko i Kamil Woronowicz).

❗*Tu uwaga do młodych z lekkim piórem – w sam raz do kreślenia hip-hopowych wersów – można jeszcze dołączyć i zdobyć tekstowe „know-how”

– Ruszamy z „art’em na street”, za nami już spotkanie w temacie produkcji z trójką uczestników. Jest energia i niech młodzi robią, co tam im w duszy gra! – komentował Michał Gieniusz.

Organizatorzy:Sokólski Ośrodek Kultury / Studio Qultura / Hurma

Projekt został dofinansowany w ramach programu „WYbudźcie kulturę!” Podlaskiego Instytutu Kultury.

Fot. Wojciech Panow

Narodowe Centrum Kultury

https://www.facebook.com/wojpodlaskie

https://www.facebook.com/pikpodlaskie

#ARTnaSTEETcie

#bardzomłodakultura

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Skip to content