Koncert Stefano Terrazzino – relacja

11 mar 2022

Polacy niewątpliwie kochają włoską muzykę. Słuchamy przebojów rodem ze słonecznej Italii już od dziesięcioleci, a moda ta wcale nie przemija. Magia tych przebojów bierze się z wyjątkowej melodyjności i bardzo optymistycznego charakteru dającego dużą dozę beztroski. Sokółczanie w pełni wpisali się w ten trend i podczas koncertu Stefano Terrazzino , który odbył się 10 marca 2022 w kinie Sokół wielokrotnie wyrazili swoje uwielbienie dla przebojów takich jak: “Felicita”, “Ci sara” czy „Azurro” i „Mambo Italiano” .
Artysta Stefano Terrazzino czarował publiczność włoskimi przebojami, wielokrotnie też angażował ją w animacje, pokazywanki czy tańce – nawet na siedząco. Salwy śmiechu i reakcji wywoływało zgadywanie znaczenia gestów używanych przez Włochów nagminnie. Złożone w kolejności stawały się układem ruchowym słuchaczy do prezentowanych przez Terrazzino piosenek. Zresztą śpiewaniem zajmował się nie tylko nasz gwiazdor. Publiczność także śpiewała i wtórowała w języku włoskim, ale też na koniec zaśpiewała (w zasadzie dla żegnającego się z sokólską sceną artysty) dwa polskie przeboje tj. „Nie płacz kiedy odjadę” i „Przeżyj to sam”.

Oprócz śpiewu wieczór wypełniły tańce na najwyższym poziomie. Stefano Terrazzino reprezentuje najwyższą klasę „S” stylu latynoamerykańskiego. Szerszej publiczności dał się poznać jako profesjonalny tancerz w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie występował kilkakrotnie. Sokólski, włoski wieczór, swą urodą, gracją i rewelacyjnym, profesjonalnym tańcem, dopełniała taneczna partnerka Stefano – Paulina Biernat. Znana i lubiana z licznych prezentacji w telewizyjnych tanecznych show, w Sokółce oczarowała publiczność prezentując się w rozmaitych tańcach tj. ogniste tango, namiętna rumba czy rock&roll, w którym partnerem był, zaproszony spośród publiczności, sokółczanin.
Gromkie brawa, salwy śmiechu, głośne śpiewy, animacje ruchowe dały publiczności wyjątkową radość i zadowolenie z koncertu, na którym się znaleźli. Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz Sokólski Ośrodek Kultury. Muzyczne atrakcje dopełniła loteria w holu kina, gdzie każdy gość mógł wylosować drobny upominek: książkę, kubek, kosmetyki, rękodzieło.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Skip to content