Pierwszy tydzień „Ferii z SOK-iem” minął, jak twierdzą uczestnicy, zdecydowanie za szybko. Wszystko za sprawą różnorodności zajęć.
W poniedziałek dzieciaki pod okiem teatralniczki Małgosi przygotowali mini teatrzyk kukiełkowy. We wtorek arteterapeutka Maja poprowadziła zajęcia plastyczne dla najmłodszych. W środę warsztatowicze oddali się „doodlowaniu”. W czwartek za sprawą instruktora Zdzisława przenieśli się w świat starożytnego Egiptu, by w piątek wrócić na sokólską wieś i wspólnie z instruktorką Edytą tkać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.
Kinomanom przypominamy o wtorkowych i piątkowych „Porankach filmowych”, a wszystkich miłośników iluzji zapraszamy do kina „Sokół” w sobotę 31 stycznia, o godz. 11:00.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Fot. Wojciech Panow







Fot. Wojciech Panow



