Dni Sokółki 2022 – PROGRAM

4 cze 2022

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów będzie gwiazdą tegorocznych Dni Sokółki, które rozpoczną się w piątek 10 czerwca, a zakończą – w niedzielę 12 czerwca.

Piątkowy program otworzą Międzyszkolne Zawody Sportowe „Olimpijka”, które przygotuje Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce. W Sali Lira odbędą się natomiast II Powiatowe Mistrzostwa Szachowe Szkół Podstawowych. Po południu – na uliczce i placu przed kinem „Sokół” odbędzie się festyn ph. „Dzień Profilaktyki Uzależnień”. Przed publicznością zaprezentują się mażoretki. Swoje programy artystyczne przedstawią wychowankowie sokólskich szkół i przedszkoli oraz zespoły dziecięce. W programie przewidziano także występy zespołów artystycznych, działających przy Sokólskim Ośrodku Kultury – m.in. Zespołu Sołtysek „Przylaszczki”, Chóru „Belle Voci”, Zespołu AZALiSZ. O godz. 19 przed publicznością zgromadzoną przed kinem, zaprezentuje się Zespół Joszko Broda. Tego dnia każdy chętny weźmie udział w warsztatach cyrkowych ph. „Świat niezwykłych umiejętności” oraz skorzysta z oferty przygotowanej w ramach namiotu profilaktycznego. Przez całe popołudnie przy kinie będzie można zrobić zakupy na jarmarku rozmaitości.

Areną sobotnich atrakcji stanie się stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce. Przez cały dzień będzie można skorzystać z oferty wesołego miasteczka. Będą też stoiska handlowe i ogródek piwny. Po południu rozegrany zostanie wyjątkowy mecz piłki nożnej. Na boisku spotkają się drużyny Reszty Świata i firmy JABS Sokółka Okna i Drzwi, która w tym roku świętuje 50-lecie istnienia. Publiczność obejrzy występ Grupy Tanecznej Queendom Crew. Na scenie wystąpią zespoły: Bad Falcon i „Gęsia Skórka”.

Na godz. 21 zaplanowano koncert gwiazdy tegorocznych Dni Sokółki – Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów.

Niedzielne przedpołudnie upłynie pod znakiem zawodów sportowych. Zaplanowano min.: Sokoli Bieg, Turniej Tenisa Stołowego, Turniej Tenisa Ziemnego, Turniej Siatkówki Plażowej, trening pod chmurką oraz spotkanie na terenie miasteczka ruchu drogowego. W niedzielny wieczór w kinie „Sokół” odbędzie się Jubileuszowy Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z Sokółki, która w tym roku obchodzi 10 urodziny.

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Skip to content