Boarte Piano Trio – koncert w ramach „Z klasyką przez Polskę – Edycja 2026”

25 mar 2026

Z ogromną radością informujemy, że po raz kolejny Sokółka będzie przystankiem na trasie koncertowej z udziałem uznanych artystów w ramach programu „Z klasyką przez Polskę – Edycja 2026”.
16 kwietnia (czwartek), o godz. 18:00 w Kinie Sokół wystąpi Boarte Piano Trio: Konrad Skolarski – fortepian, Jarosław Nadrzycki – skrzypce i Karol Marianowski – wiolonczela.
O dostępności zaproszeń będziemy informować bliżej terminu koncertu.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami Sokólski Ośrodek Kultury i Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.


„Z klasyką przez Polskę” to projekt Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. Jest finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
’Jego celem jest docieranie z programami muzycznymi na najwyższym poziomie artystycznym w wykonaniu najwybitniejszych polskich artystów do mniejszych ośrodków, miast, miasteczek i wsi. Poprzez kontakt z najwspanialszą sztuką i największymi artystami organizatorzy chcą przybliżyć świat kameralnej muzyki klasycznej i pozyskać dla niej nowych entuzjastów.’

Przejdź do treści