„Adios lato…” – Sokółka zakończyła wakacje mocnym akcentem!

29 sie 2023

Nie da się ukryć, za dni kilka wracamy do całkiem innego rytmu życia, ale póki co, o tym sza…

Jeszcze ładujemy baterie energią słoneczną… i muzyczną. Była do tego świetna okazja w ostatni piątek sierpnia. Małych i dużych zaprosiliśmy w imieniu Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej na WAKACYJNE SHOW – czyli festyn rodzinny w sąsiedztwie Kina „Sokół” oraz w zielonej scenerii miejskiego parku.

Festyn był także okazją do podziękowania wszystkim, zarówno tworzącym działania Akcji Lato Sokólskiego Ośrodka Kultury jak i uczestniczącym w nich. Otworzyła go Dyrektorka SOK-u Barbara Maj wraz z zawiadującą działem artystycznym Agnieszką Kozakiewicz.

Na dzień dobry – scenę „opanowały” zespoły działające pod skrzydłami SOK-u – Złote Nutki (podopieczne Michała Gieniusza), a po nich „piguła” energetyczna czyli zespół AZALiSZ pod opieką Pauliny Oseńko. Rozśpiewaną publiczność przejęła Kapela BTL-a (Białostockiego Teatru Lalek) i biesiadne standardy echo niosło daleko poza centrum.

Równolegle dzieci fikały koziołki z animatorkami z „Animacji Fascynacji”, bądź wdrapywały się w wiadomym celu na dmuchańce, piknikowi towarzyszyły stoiska handlowe.

Koniec ciepłego wieczoru należał do chóru Sound’n’Grace wybornie mieszającego rytmy gospel, pop’u, soul’u, R&B i funk’a.

Występ zapowiedziała Burmistrz Ewa Kulikowska, koncertowi przysłuchiwali się także zastępcy Burmistrz Adam Kowalczuk oraz Adam Juchnik.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Współorganizatorzy:

Sokólski Ośrodek Kultury / Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok

fot. Wojciech Panow

#AkcjaLato23SOK

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Skip to content