Szafing, a nie shopping!

Szafing to ekologiczna wymiana / sprzedaż za symboliczne kwoty:ubrań,butów,torebek,przedmiotów wyposażenia wnętrz,dodatków i akcesoriów,a mówiąc wprost to spotkanie towarzyskie, podczas którego można upolować nowe lub używane rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych,...

FESTYN DLA DZIECI

FESTYN dla dzieci gry, zabawy,animacje, stacja gier w rozmiarze XXLAnimatorzy zadbają o świetną zabawę! data: 7 lipca 2021 r. /środa/godzina: 17:00 - 19:00miejsce: Plac przed Kinem "Sokół" Wsparcie: Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska Wstęp wolny!

45 lat Orientów Sokólskich

45 lat Orientów Sokólskich to okazja dla której 1 lipca 2021 r. Sokólski Ośrodek Kultury zorganizował spotkanie będące wspomnieniem o minionych wydarzeniach przybliżających historię i tradycję Tatarów Polskich.